Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş Türkiye hazır beton sektöründe Akdeniz Bölgesinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

 Ocak 2015 tarihinde ilk olarak Mersin ili Akdeniz ilçesinde Karacailyas Hazır Beton Tesisi ile bölgede konumlanmıştır. Temmuz 2015 tarihi itibariyle Adana’da Sarıçam Hazır Beton Tesisi, Mersin’de Yalınayak ve Mezitli Hazır Beton Tesisleri ile bölgeye giriş yaparak sektörde hızlı bir şekilde yerini almıştır. 

 Adana ilinde Sarıçam, Mersin ilinde Karacailyas, Yalınayak, Mezitli, Silifke ve Anamur tesisleri ile 6 ayrı lokasyonda toplam 2.500.000 m3/yıl beton üretim kapasitesine sahiptir. 51 adet transmikser , 10 adet mobil ve 1 adet sabit pompa ile bölgede çalışmalarını devam ettirmektedir.


Hizmet verdiği tüm hazır beton tesislerinde, sunduğu hizmet ve ürün kalitesiyle farkındalık yaratarak en üst seviyede müşteri memnuniyeti önceliğiyle hazır beton sektörünün en etkin oyuncularından biri olarak faaliyetlerini sürdürmek.

Sürdürülebilirlik temelli yaklaşımının yanı sıra çevreye duyarlılığı, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini merkezine alan anlayışıyla topluma, insana ve çevreye saygılı bir şirket olarak hizmet sunmak.

Tanıtım filmini izleyin

Medcem Beton Değerlerimiz

Beton Gruplarımız

STANDART BETON ÜRÜNLERİ

İncele

ÖZEL BETON ÜRÜNLERİ

İncele

ŞAP BETONLARI

İncele

DİĞER BETON ÜRÜNLERİ

İncele

Sürdürülebilirlik & Çevre

Bugünden geleceği düşünerek kurulan MEDCEM KURULUŞLARI, paydaşlarının memnuniyetini sağlayacak yarınlar için sürdürülebilir hizmet sunmayı, temiz geleceğin inşasında öncü ve örnek olmayı kendisine ilke edinmiştir. Çalışanlarının ve toplumun refahı için üstlendiği sorumluluğunu yerine getirmekte olan MEDCEM KURULUŞLARI,

• Çevresel etkilerinin minimize edilmesi,

• Doğal kaynakların korunması,

• İklim değişikliği ile mücadeleye destek verilmesi,

• CO2 salınımının azaltılması,

• Enerji ve kaynak verimliliğinin sağlanması gibi temel değerleri doğrultusunda temiz üretim ve faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.


MEDCEM BETON, yaygın ağı ile çevreci ve kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Tesislerinde çevreci ürünler üretmek için yenilik ve yatırım yapmaktan kaçınmayan MEDCEM BETON, temiz üretimini sürdürülebilir kılmayı amaçlamaktadır. Buna yönelik olarak daha çevreci hammaddeler kullanmayı, “Sıfır atıksu” felsefesi ile doğal kaynaklarda tasarrufu, atıkların azaltılması ve geri kazanımını kendisine ilke edinmiştir.

Yöneticisinden çalışanına kadar tüm MEDCEM BETON Ailesi, temiz gelecek için üstüne düşenin farkında faaliyet göstermektedir. Çevreyi, çalışanlarını ve toplumunu korumak için sürekli iyileştirme faaliyetlerine önem vererek daha iyi bir gelecek için faaliyetine özen göstermektedir. 

Bizden Haberler

Sayılarla Medcem Beton

TÜRKİYE GENELİNDE

6

hazır beton tesisi
ÜRETİM KAPASİTESİ

2,5

milyon m3/yıl hazır beton
TRANSMİKSER

51

adet
MOBİL POMPA

10

adet
SABİT POMPA

1

adet

Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız

Global faaliyet alanımızda çalışanı en değerli kaynak olarak kabul ettiğimiz, yaptığımız işi iyi olmaktan çok, farklı olmayı amaç edinen, çalışanların motivasyonunu ve şirkete olan bağlılıklarını ön plana taşıyarak, çalışanın eğitim ve gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve verimliliği en üst düzeye çıkarıp, nitelikli insan gücü yaratmaya önem vererek, çalışanlarımızla aile olma yolunda ilerlemekteyiz. Her insanın bir kristal olduğunu savunduğumuz değerlerimizde temel amacımız; “Doğru işe Doğru İnsan “ anlayışı ile kültürümüze ortak olan istihdam ettiğimiz yetenekleri şirketimize kazandırarak bağlılıklarına rehberlik etmektir. Çalışma kültürümüz olan İnsan odağından hareket ederek, iş birliğine açık, esnek, sürdürülebilir verimliliğe dayalı geleceği okuyabilen bir ekip yapılandırması hedefi ile insan kaynakları süreçlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Firmamıza ait güncel açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.